GUNLUK SOHBETLERIMIZ BU BASLIKTA OLSUN..

Gurbet ellerde kalıp da yüreklere düşen korları söndürmeye, uzun yıllar görmediğiniz arkadaşlarınızla görüşmeye kim engel ki?.. (Tüm üyelerimizin birbirini tanıma hakkı var değil mi?)

Moderatörler: Muzaffer Mustafa Altuncu, Fatma Ozbilgi, Sibel Şahin, Adnan Ayaz

Mesajgönderen Mustafa Ayaloğlu » Sal Şub 19, 2008 2:44 am

Esselamün aleyküm sevgili hemşerilerim 87 senesinden beri gebze böyle soğuk vede kar görmedi bu sene kış olmadı derken afet gibi cökdü mubarek :wink: neylerse mevlam güzel eyler selam ve dua ile
Mustafa Ayaloğlu
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Emel Ayal » Sal Şub 19, 2008 7:32 am

günaydın herkese
Kullanıcı avatarı
Emel Ayal
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Fatma İbrahimağaoğlu » Sal Şub 19, 2008 1:17 pm

HERKESE MUTLU GÜNLER YA NACİYE ABLA BEN SİTEYE GİRDİĞİM ZAMAN SEN YOKSUN BENİ TANIDIN DİMİ KÖYDE ALT EVDEKİ KOMŞUNUZ.BURADA GÖRÜŞME FIRSATI YAKALAYACAĞIZ NE GÜZEL.SENİN PEK FIRSATIN OLMUYO GALİBA BENİM OKULUM HENÜZ AÇILMADIĞI İÇİN BOL BOL VAKTM OLUYOR...NEYSE UMARIM EŞ ZAMANDA İKİMİZ DE SİTEDE OLUR VE GÖRÜŞEBİLİRŞİZ :lol:
Fatma İbrahimağaoğlu
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Mahmut Köseoğlu » Sal Şub 19, 2008 3:54 pm

Merhabalar sayın köylülerim ve site sakinleri, dün yoktum. Muzaffer hocam hemen farkına vadı sağolsun. Trabzonda hem doktora gittim gözlük aldım hemde özel işlerim vardı. Bugün bir furtuna karyağışla Çamlıhemşine geldim. geldiğime bişman oldum. Kar fırtına soğuk üstelik eletrik yoktu yeni geldi. Bu kış ağır geciyor. Muzaffer hocam ile Kardeşi İrfanbey kar yağmıyor kar yağmıyor diye diye ortalığı fırtına ya verdiler. Neyse bu işin espirisi

Siz köylülerim inşallah iyisinizdir. Selam ve sevgilirimle
Kullanıcı avatarı
Mahmut Köseoğlu
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Muzaffer Mustafa Altuncu » Sal Şub 19, 2008 10:01 pm

Herkese Hayırlı akşamlar diyeyim;
Çünkü şu anda saat, 22.55...Ben siteye yeni girdim ve bu yazıyı yazıyorum.. Bugün İrfan ile beraber Bursaya gidip geldik...Ameliyat olacak dayımı ziyaret etmeğe gitmiştik...Ameliyat ertelenince erken geri dönüp geldik... Bu saate kadar da bende oturuyorduk..İrfan gidince ben buradayım...

Kar yağışına duyduğum memnuniyeti zaten belirtmiştim..İnşallah biraz daha yağar,diyorum...

Selam ve sevgilerimle....
Kullanıcı avatarı
Muzaffer Mustafa Altuncu
Bölum yetkilisi
Bölum yetkilisi

Mesajgönderen İrfan Altuncu » Sal Şub 19, 2008 11:31 pm

Herkese hayırlı geceler:
Bugün Muzaffer Abimin dediği gibi hasta ziyaretinde bursada olduğumuz için gece saat 00.27 de ancak yazabildim boş gecmek hiç işime gelmediği için bu mesajımı yazıyorum,bugün hava güzel Gölcükte karlar erimeye başlamış durumda,sağlikli,sıhhatlı iyi geceler diliyorum.......
Kullanıcı avatarı
İrfan Altuncu
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Mustafa Ayaloğlu » Çrş Şub 20, 2008 12:45 am

Esselamünaleyküm sevgili dostlar gebze/kocaelin den kucakdolusu sevgilerimle gebze de kar erimey başladı selam ve dua ile
Mustafa Ayaloğlu
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Kamil Şahin » Çrş Şub 20, 2008 8:02 am

Güzel köyümün değerli insanlarına.....!
Sağlıklı,mutlu ve huzur dolu günler diliyorum....!
Orduda kar yağışı durdu ama soğuk.Ben her durumu normal karşılıyorum.Mevla neylerse güzel eyler diyorum.ALLAH bizleri ve tüm insanlığı kazalardan belalardan musıbetlerden ve afatlardan korusun...!
ALLAHA emanet olasınız...!
Kullanıcı avatarı
Kamil Şahin
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Emel Ayal » Çrş Şub 20, 2008 8:54 am

yaklaşık 1 saat önce günaydın demeliydim ama zaten sitedede günaydın diyecek kimseler yok

günaydınnnn :D
Kullanıcı avatarı
Emel Ayal
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Fatma Ozbilgi » Çrş Şub 20, 2008 9:00 am

bende aslinda epeydir sitedeyim ama selam vermeden once bir kac duzenleme yapmam gerekiyordu :)

Kisa bir ayriligin ardindan tekrardan herkese merhabalar bakiyorumda sayfanin duayenleri hic degismemis hep ayni kisiler allah razi olsun onlardan, digerleri ise galiba okumakla yetiniyor hayirlisi..
Kullanıcı avatarı
Fatma Ozbilgi
Site Yönetim
Site Yönetim

Mesajgönderen Mahmut Köseoğlu » Çrş Şub 20, 2008 9:04 am

Günaydın ahali, şu anda bulunduğum Rize -Çamlıhemşin de süper bir kar yağışı vardır. Köy yolları kapantı, dün elektrik yoktu, neyse bugün elektrik var. Doğa şartlarının zorluğunu mahrumiyeti yaşıyoruz. Daha önce çalıştığım Van-Bahçesaray aklıma geldi orada kış mevsimi hep böyleydi. Hayat zordu fakat insanlık, yardımlaşma, dostluk vardı.
Lapa lapa Kar yağışlı bir havadan tüm site sakinlerine selam ve Sevgilerimi sunarım.

Bu arada Muzaffer ve İrfan ağabeylerime geçmiş olsun, dayılarına Yüce Allahtan açıl şifalar dilerim.
Kullanıcı avatarı
Mahmut Köseoğlu
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Muzaffer Mustafa Altuncu » Çrş Şub 20, 2008 10:09 am

Maşallah bugün bu sayfa iyi,,,
Saat. 11.00 de siteye girdiğim zaman ilk bu sayfaya uğradım. Ve benden önce 5 dostumun yazdığını gördüm...Demek ki bu 5 dost sağlık ve afiyette demektir.. Ne güzel değil mi ? Taze haber aldım ve mutlu oldum ,,

Çok şükür ben de sağlık ve afiyetteyim..Hava dışarda güneşli,yağan karın büyük bir bölümü erimiş durumda..Karlı ve güneşli hava tam benim sevdiğim manzara...Bugün o yüzden mutluyum..Bir de dostlarımdan aldığım sağlıklı haberler... Eeeee daha ne olsun ki !!!!!!!!!

Selam ve sevgilerimle....
Kullanıcı avatarı
Muzaffer Mustafa Altuncu
Bölum yetkilisi
Bölum yetkilisi

Mesajgönderen İsmail Bayraktar » Çrş Şub 20, 2008 10:49 am

Hatay Erzin den Tüm Şahinkayalı hemşerilerime günaydın der hayırlı ve bol kazançlı çarşamba günü dilerim
Hatay Erzinde bu sabak soğuk bir güneşli hava mevcut :arrow:
Kullanıcı avatarı
İsmail Bayraktar
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Osman Ayan » Çrş Şub 20, 2008 11:23 am

ben hava durumunu vermeyecegim yerimize bu bölgenin hava durumu raporunu erzin'den bir dost veriyor zaten.bende tüm şahinkayalı dostların hal hatırını sorayım bari umarım herkesin rahatı yerindedir.selam ve dua ile
Kullanıcı avatarı
Osman Ayan
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Hasan Labar Ataman » Çrş Şub 20, 2008 12:23 pm

SELAMU ALEYKÜM HERKESE HAYIRLI GÜNLER VE HAYIRLI CALIŞMALAR ÇOK ZAMANDAN BERİ GİRİYORUM AMA BURAYA YAZMIYORDUM ŞİMDİ Bİ YAZAYIM DEDİM TRABZONDA KAR YAĞIŞI VAR HAVA OLDUKCA SOĞUK HERKESE HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM
Kullanıcı avatarı
Hasan Labar Ataman
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

ÖncekiSonraki

Dön TANIŞMA - KAYNAŞMA

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir