MEHMET OZBILGI

Gurbet ellerde kalıp da yüreklere düşen korları söndürmeye, uzun yıllar görmediğiniz arkadaşlarınızla görüşmeye kim engel ki?.. (Tüm üyelerimizin birbirini tanıma hakkı var değil mi?)

Moderatörler: Muzaffer Mustafa Altuncu, Fatma Ozbilgi, Sibel Şahin, Adnan Ayaz

MEHMET OZBILGI

Mesajgönderen Mehmet Ozbilgi » Sal Haz 06, 2006 5:50 pm

Merhaba Saygi deger Hemserilerim, soyle kendimi bir tanitayim,

13.8.1955 Sahinkaya dogumluyum, evliyim 3 cocugum ve bir torunum var.......

1979 Yilinda Trabzon Valiliginde memuriyet hayatima basladim....1980-1983 Caykara Nufus Idaresinde calistim 1983 ten bu yana T.C Zirat Bankasinda Calismaktayim halen T.C Ziraat Bankasi Dernek Pazari Subesi Yoneticiliginde bulunmaktayim..

Koyumuzun Sitesinden Uzun Zamandir haberdardim Fakat bir turlu uye olma firsati bulamadim, insallah aradaki acigi kapatirim, tum arkadaslarima, dostlarima, sahinkaya koyu ailesine selam ve Sevgilerimle...

Mehmet Ozbilgi....
Mehmet Ozbilgi

SLM.

Mesajgönderen Vedat Başar » Sal Haz 06, 2006 5:55 pm

MERHABA MEHMET DAYI.ÖNCELİKLE ELLERİNDEN ÖPERİM.
SİTEMİZE HOŞGELDİN...

BEN KIRIKHANDA FATMA BAŞAR(UYSAL)'IN OĞLU VEDAT BAŞAR....

NASILSIN DAYI...GEÇENLERDE ŞAHİNKAYAKOYU.COM DAKİ SİTEMİZDE
CENAZEDEKİ RESMİNİ ÇIKARDIM.ANNEME GÖSTERDİM.
EVET BELKİ SİZ BENİ TANIMAZSINIZ AMA BEN SİZİ SIRAYLA BULMAYA VE TANIMAYA KARARLIYIM.
BU SİTE SAYESİNDE UZAKLARDAKİ AKRABALARIMI BULUYORUM.
SİTE YÖNETİMİNE TEKRAR TŞK.LER...
ANNEMİNDE SELAMLARI VAR SANA DAYI...

KATILIMININ DAİMİ OLMASI DİLEĞİ İLE...
GÖRÜŞMEK ÜZERE , SAĞLICAKLA KAL...
Vedat Başar
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Fatma Ozbilgi » Sal Haz 06, 2006 6:00 pm

Hele sukur Dayicigim senide en sonunda haburaya uye yaptik :)
Ilk once aramiza hosgeldin, buralarda artik bizleri yanliz birakmiyacagina verdigin sozu unutma :) sizlerden ogrenecek dinleyecek ne kadar cok seyler var artik bizleri o neseli hallerinle o sempatik ve hos sohbetelerinle yanliz birakmazsin , ve gecmisle olan bilgileri anilari burda bizlerle paylasirsin..... Tekrardan Hosgeldin, Saygi Ve Sevgilermle.........
En son Fatma Ozbilgi tarafından Sal Haz 06, 2006 10:26 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Fatma Ozbilgi
Site Yönetim
Site Yönetim

Mesajgönderen Sami Ayan » Sal Haz 06, 2006 6:50 pm

Sevgili Mehmet ağabeyimiz.

İlk önce site ortamına hoş geldin. Senin olduğun yerde kalite, senin olduğun yerde sevgi, muhabbet, iyilik ve güzellik adına her ne varsa ordadır. Siteye teşriflerin sitenin kalitesini, değerini ve kullanılırlığını artıracaktır. Bu sayfada Şurluların mutlaka tanışmasını isteyeceğim, tanışmadığı taktirde çok şey kaybedeceğine inandığım kişileri sıralamam gerekse kuşkusuz yerin en üstlerde olur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. En derin saygı ve kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.
Kullanıcı avatarı
Sami Ayan
Site Yönetim
Site Yönetim

Mesajgönderen İsmail Özbilgi » Sal Haz 06, 2006 7:17 pm

Iste bu kadar sonunda dayilarim geldi,dayicigim hos geldin insallah burdada hos sohbetlerin bol olur bizler seni uzun zamandir bekliyorduk tekrardan hosgeldin.
Kullanıcı avatarı
İsmail Özbilgi
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

hoşgeldiniz

Mesajgönderen Bülent Aydınlı » Çrş Haz 07, 2006 7:19 am

Merhaba Efendim. Siteye Hoşgeldiniz. İsmim Merve. tanıştığıma çok memnun oldum. iyi günler diliyorum. sevgiler.
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydınlı
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Sibel Şahin » Çrş Haz 07, 2006 8:00 am

Merhaba siteye hoşgeldiniz katılımınızın daim olması dileğiyle saygı ve sevgiler :)
Kullanıcı avatarı
Sibel Şahin
Bölum yetkilisi
Bölum yetkilisi

Mesajgönderen Hasan Aydınlı » Çrş Haz 07, 2006 2:36 pm

mehmet amca hoş geldin aktif kalman dileğiyle
Kullanıcı avatarı
Hasan Aydınlı
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Ahmet Mavro Uysal » Cmt Haz 10, 2006 6:01 pm

ARAMIZA HOSGELDIN MEHMET ABI. BEN SANA NE DIYEYIM GEC OLDU AMA COK GEC OLDU AMA YINDE OLDU YAKINDA GORUSMAK UZRE SELAMLAR SAYGILAR
Kullanıcı avatarı
Ahmet Mavro Uysal
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

VEDAT UYSAL

Mesajgönderen Vedat Uysal » Pzr Haz 11, 2006 6:19 pm

MERHABA MEHMET ABI HOSGELDIN SEFALAR GETIRDIN UZUN ZAMANDIR BEKLIYORDUK GELDIGINE SEVINDIM GUZEL SOHBETLERINI OZLEDIK GERISINI ANLA SELAMLAR SAYGILAR
Kullanıcı avatarı
Vedat Uysal
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Haşim Şahin » Pzt Haz 12, 2006 4:31 pm

Merhaba Mehmet ağabiciğim aramıza hoşgeldin katılımın hayırlı ve uğurlu olması dileklerimle sizler gibi büyüklerimizi aramızda görmekden onur ve mutluluk duyuyorum işlerinizde kolaylıklar dilerim.
Kullanıcı avatarı
Haşim Şahin
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Ergün Özen » Sal Haz 13, 2006 4:17 pm

sayın mehmet abı aramıza hos geldın ben nejmı özen ın yıyenıyım bursa da oturuyorum subende ahmet guvercınle saygıdeyer buyuyum onla ıkıyıl beraber calıstık saygılarımla
Kullanıcı avatarı
Ergün Özen
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

HOŞ GELDİN !!!!!!!!!

Mesajgönderen Muzaffer Mustafa Altuncu » Çrş Haz 14, 2006 11:04 am

.....Merhaba ÖZBİLGİ,

....Site seninle biraz daha renklenecek sanırım.Site suikaste uğramadan size birdefa daha hoş geldin demiştim ama silinmiş.Zararı yok... Tekrar sitemize Hoş Geldin.....

....Dilerim birileri bu siteyi sizin gibi ciddiye alır,çocukça bir hareket olarak kabul etmez de sitemiz gerçekten daha çok renklenir.Gerçekten siteye gelmenize çok sevindim.Yine dileğim burada her şeye rağmen kalıcı olursunuz.

.....Sizinle inşallah çok karşı karşıya geleceğiz. Şu an esas mekanımda değilim.Gezi anında bir köşeden yazıyorum.Mekanıma varınca kalıcı bir şekilde dostluk kurar ve inşallah bir gün yüzyüze de görüşürüz.

....Selam ve sevgilerimle...
Kullanıcı avatarı
Muzaffer Mustafa Altuncu
Bölum yetkilisi
Bölum yetkilisi

ESRA SELÇUK

Mesajgönderen Esra Selcuk Kazancı » Çrş Haz 14, 2006 12:08 pm

MERHABA MEHMET AMCA NASIL İYİSİNİZ İNŞALLAH! SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİK! EMİNLE GÖRÜŞEBİLİYORUZ AMA SİZLERİDE GÖREBİLSEK...
MESAFELER ENGEL DEİLMİŞ! YAKIN MESAFELERDE OLDUĞUMUZ HALDE S1K S1K GÖRÜŞEMİYOR OLMAMIZ ÇOK KÖTÜ! BU ARADA FOTOGRAFIN HARİKA YAKIŞIKLI AMCAM :) DİKKAT ETTE FATMA YENGEM KISKANMASIN! :p ÇOK ÇOK ÖPÜYORUM AMCACIM!
İYİ Kİ VARSINIZ!!!

İYİ GÜNLER...
Kullanıcı avatarı
Esra Selcuk Kazancı
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Mesajgönderen Deniz Kazak » Pzt Haz 19, 2006 8:49 pm

Oyyyy Mehmet Dayımızda buradaymışşş ben yeni görüyorum hoşgeldiniz sizi burada görmek çok hoş gerçekten.Sizi hep anıyor ve kulklarınızı çınlatıyorum güzel sohbetleriniz,hoş misafirperverliğiniz ve espirili kişiliğiniz ile tanıdığım ve bundan mutluluk duyduğum nadide büyüklerimden bir tanesisiniz umarım tekrar bir araya gelebiliriz tatlı sempatik eşinizede ve size saygılar sunuyorum.
Deniz Kazak
Sitenin Sahipleri
Sitenin Sahipleri

Sonraki

Dön TANIŞMA - KAYNAŞMA

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir